KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12668003
nr 1266 8003
JAG Acke
(1859-1924), Sverige
Oljemålning, Gossestudie. Signerad, daterad 1884. Olja på pannå, 21x15 cm
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:53:42
29/7 18:48:27
JAG Acke
Läs mer om JAG Acke